قره چاهی، رئیس اداره آموزش وپروش با حضور دردفترمهندس فرغت ،سرپرست شهرداری | شهرداری نی ریز

قره چاهی، رئیس اداره آموزش وپروش با حضور دردفترمهندس فرغت ،سرپرست شهرداری

آموزش و پرورش ،زارع معاونت پرورشی و تربیت بدنی،  به همراه جمعی از کارکنان این اداره با حضور دردفترمهندس فرغت ،سرپرست شهرداری نی ریز، انتصاب ایشان را به عنوان سرپرست شهرداری تبریک گفتند و برای وی آرزوی موفقیت نمودند.

125 258

مهندس فرغت سرپرست شهرداری نی ریز  نیز در این دیدار  ضمن خوشامدگویی و آرزوی توفیق برای مدیریت ومجموعه آموزش وپرورش،  از آمادگی  شهرداری برای کمک و تعامل بین دو اداره خبرداد وافزود : درراستای پیشبرد اهداف متعالی آموزش وپرورش ازهیچ کوششی درحد توان ، دریغ نخواهیم کرد. مهندس فرغت اظهار نمود،تقویت آموزش و پرورش ، تقویت پایه های علمی شهرستان می باشد ، آموزش و پرورش یک نهاد فرهنگی و اجتماعی است که بستر برای کارهای فرهنگی در این مجموعه بزرگ آماده است و امیدواریم با مدیریت خوب جنابعالی شاهد اعتلا و پیشرفت آموزش و پرورش شهرمان باشیم.

سرپرست شهرداری ادامه داد: شهرداری بعنوان مدیریت شهری در راستای توسعه خدمات شهری تلاش میکند و همه باید دست به دست هم دهیم بو یژه مجموعه فرهنگیان عزیز و درراستای پیشرفت شهرمان تلاش نماییم.

درادامه قره چاهی مدیریت آموزش وپرورش  ضمن تبريك به مهندس فرغت سرپرست شهرداری نی ریز ، و سلامتي  همه بزرگوارن عرصه تلاش و خدمت، از خدمات شبانه روزی    ایشان وكاركنان پرتلاش و خدوم شهرداري قدرداني نمود.

مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان همچنین افزود: هم‌فکری و تعامل در برنامه های مختلف بويژه  امور فرهنگی و هنری با   دستگاه ها ونهادها شهری و اجتماعی یکی از عوامل مهم در موفقیت آموزش‌وپرورش است


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو + = 4