لبه گذاری، جدول گذاری و آماده سازی آخرین قطعه ی خیابان سردار شهید جاویدی

لبه گذاری، جدول گذاری و آماده سازی آخرین قطعه ی خیابان سردار شهید جاویدی
 
لبه گذاری، جدول گذاری و آماده سازی آخرین قطعه ی خیابان سردار شهید جاویدی به همت واحد عمران شهرداری نی ریز آغاز شده است، قطعه آخر این خیابان 20 متری به طول بیش از 200 متر ارتباط خیابان های شهید اکرامپور و انتظام به خیابان 22 بهمن را امکان پذیر خواهد کرد.

مساحت این قطعه از خیابان بیش از 4 هزار مترمربع است و پیش بینی می شود ظرف مدت زمان یک ماه آماده بهره برداری گردد. خیابان شهید جاویدی درآینده از حد جنوب مجموعه ی فرهنگی ورزشی فولاد غدیر بوستان آزادی عبور خواهد کرد و دسترسی به این مجتمع را تسهیل خواهد نمود.

خیابان شهید جاویدی از حد غرب بوستان آزادی شروع می شود و تا انتهای خیابان 22 بهمن ادامه دارد. اجرای این پروژه پس از رفع مشکلات حقوقی اراضی مجاور این پروژه که تا پیش از این به صورت غیرقانونی تصرف شده بود در دستور کار شهرداری نی ریز قرار گرفته است.

جدول گذاری قطعه ی آخر خیابان سردار شهید جاویدی همچنین مشکل دفع آبهای سطحی خیابان های انتظام و شهید اکرامپور را نیز بر طرف خواهد کرد. اجرای این پروژه در قالب ردیف های عمرانی بودجه سال 1401 شهرداری نی ریز در حال انجام است.

شهرداری ها برابر قانون نهادی عمومی و غیردولتی محسوب می گردند و برای اجرای پروژه های خود به عوارض پرداخت شده توسط شهروندان وابسته هستند. سهم اعتبارات عمرانی دولتی در بودجه ی شهرداری ها طی سال های اخیر بسیار ناچیز بوده و روند آن کاهشی بوده است.
۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ۱۷:۵۴
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید