نشست صمیمی سرپرست شهرداری با آتش نشانان | شهرداری نی ریز

نشست صمیمی سرپرست شهرداری با آتش نشانان

نشست  صمیمی سرپرست شهرداری  با آتش نشانان به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی

IMG_6349 IMG_6354 IMG_6356 IMG_6361 IMG_6365 IMG_6347 IMG_6345 IMG_6343 IMG_6340 IMG_6325

نشست  صمیمی سرپرست شهرداری  با آتش نشانان به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی
 
کارکنان آتش نشانی از جمله نیروهایی هستند که به دلیل حساسیت کارشان در نجات جان و سرمایه مردم، وظایف خود را به بهترین شکل انجام داده و همه آنان نمونه هستند .کارآتش نشانی به نوعی راه رفتن درلبه تیغ است چرا که اندکی کم توجهی توسط نیروها به فاجعه منجر می شود ولی آتش نشانان با درک این موضوع همواره درکار خود از جان مایه می گذارند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نی ریز، همزمان با  روز ایمنی و آتش نشانی نشست صمیمی نیروهای خدوم آتش نشانی نی ریز، با مهندس فرغت سرپرست شهردار ی  وباحضور رجبی مسئول حراست  واستقلال مسئول واحد خدمات شهری برگزار گردید .
درابتداي اين نشست خیراندیش  مسئول ایستگاه  آتش نشانی و ایمنی شهرداری  ضمن خير مقدم  به مهندس فرغت  وهمراهان گزارشی از عملکرد آتش نشانی ارائه وپیشنهاداتی توسط آتش نشان به مهندس فرغت سرپرست  شهرداری داده شد .
درادامه مهندس فرغت گفت جادارد در ابتدا روز آتش نشان و ايمني را خدمت آتش نشانان عزيز كه با جان و دل که  در هرموقعيت زماني و مكاني اقدام به مهار آتش مي نمايند و در بسياري از موارد جان خود را به خطر مي اندازند تقدير و تشكر بعمل آورم و اين روز بزرگ را به شما تبريك و تهنيت عرض نمائیم؛
مهندس  فرغت  سرپرست شهرداری نی ریز،دراین نشست با قدر دانی از زحمات کارکنان پرتلاش آتش نشانی  ، آتش نشانان را امانت دار ترین افراد جامعه خواندند و افزودند نیروهای آتش نشانی با توجه به اقتضای وظایفشان همواره بدون هیچ چشم داشتی، به یاری انسان های حادثه دیده رفته و به بهترین نحو حافظ جان و مال مردم هستند .

در پایان این دیدار مهندس فرغت  با اهدای گل و لوح سپاس از کارکنان  آتش نشانی تجلیل و از تلاش و زحمات آنان در بخش های مختلف این واحد قدردانی کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − = یک