بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نی ریز از دادگستری به مناسبت هفته قوه قضائیه | شهرداری نی ریز

بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نی ریز از دادگستری به مناسبت هفته قوه قضائیه

به مناسبت هفته قوه قضائيه و سالگرد شهادت شهيد مظلوم دكتر بهشتي و  ۷۲تن از ياران امام خميني (ره) و گراميداشت اين ايام ،مهندس منزه  شهردار نی ریز به همراه اعضاي شوراي اسلامي شهر با رياست دادگستري و دادستان  وکارکنان دادگستری شهرستان نی ریز ديدار كرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نی ریز در هفته ی قوه قضاییه ، شهردار و اعضای شورای شهر نی ریز ، با حضور در ساختمان دادگستری با رئیس دادگستری و دادستان شهر نی ریز دیدار کردند.

منزه شهردار نی ریز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای والامقام دستگاه قضا و تبریک هفته ی قوه قضاییه بیان داشت: قوه قضاییه یکی از ارکان مهم نظام اسلامی می باشد و باتوجه به اینکه دادگستری ودادگاهها با جان ومال وآبروی مردم سروکار دارند ،در واقع قوه قضاییه پاسبان آبرو و حیثیت جمهوری اسلامی می باشد.وی اظهار داشتند: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین حوزه ی شهرداری و مجموعه ی دادگستری برقرار است .

در پایان این دیدار رئیس دادگستری و دادستان نی ریز ضمن گرامیداشت هفته ی قوه قضاییه از همکاری و تعامل بسیار خوب شهردار و مجموعه ی شورای شهر تقدیر وتشکر کردند. و درخواست دادستان که همکاری و مساعدت در زمینه نصب دوربینهای مدار بسته در سطح شهر بود نیز مورد تایید شهردار قرار گرفت …

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت × = 42